Menu Close

Kviečiame dalyvauti konferencijoje SŪDUVA 2033 spalio 9 d. Šakių kultūros centre

Gerbiamieji švietimo įstaigų vadovai, pedagogai ir mokiniai,

Kreipiuosi į Jus siūlydamas spalio 9 d. surengti naudingą ir įkvepiančią išvažiuojamąją pilietinio ugdymo ir saviugdos pamoką. Atvykite į Šakių kultūros centrą ir sudalyvaukite svarbiose diskusijose apie Sūduvos regiono ir Jūsų ateitį.

Spalio 9 d. kartu su Šakių rajono savivaldybe Šakių kultūros centre organizuojame konferenciją SŪDUVA 2033, kurios metu kalbėsimės apie Jūsų regiono ateitį, taikydami futurologijos metodą.

Renginyje sutiko dalyvauti daug žinomų politikos ir verslo atstovų: nacionalinės ir vietos valdžios vadovai, verslą vienijančių konfederacijų prezidentai, švietimo lyderiai, investuotojai, verslo angelai. Vaizdo sveikinimą atsiųs Europos komisaras Virginijus Sinkevičius ir Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Konferencija SŪDUVA 2033 tęsis nuo 10:00 iki 17:00. Programoje numatytos trys sesijos:

  • 10:30-12:30   Dažnai pervertiname, ką galime padaryti per metus, ir nuvertiname, ko galime pasiekti per dešimt metų
  • 14:00-15:30   Sėkmingos regioninės iniciatyvos
  • 15:30-17:00   Kokios idėjos ir kaip susitinka pinigus

Kviečiu Jus organizuotai arba pavieniui dalyvauti visoje konferencijoje, tačiau noriu ypatingai atkreipti dėmesį į sesiją „Kokios idėjos ir kaip susitinka pinigus“, nes jos metu VšĮ „Inovacijų agentūros“ direktorė Romualda Stragienė, verslininkai ir verslo angelai kalbės apie tai, kaip pradėti verslą, kaip surasti investicijų savo idėjoms ir kaip gimsta startuoliai. Manyčiau, kad ši praktinė informacija turėtų labai sudominti Sūduvos moksleivius ir studentus.

Prisegu Jums konferencijos prelegentų sąrašą ir programą.

Laukiame Jūsų registracijų iki spalio 2 d. el. pašto adresu: ilonasef38@gmail.com arba bit.ly/suduva2033registracija. Bus išduodami nemokami Šakių ŠPT kvalifikacijos pažymėjimai.

Maloniai tikiuosi susitikti Šakiuose spalio 9 d.!

Nuoširdžiai Jūsų

Giedrius Surplys

Lietuvos Respublikos Seimo narys

Tel. (8 5) 239 6653, mob. 8 698 42675

El. p. giedrius.surplys@lrs.lt

www.lrs.lt

 

Skip to content